Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Kategorie

Informacja

Wybarwienia drewna i wzorniki tkanin z kolekcji RM

UWAGA: z racji na indywidualny charakter każdego zamówienia, w którym można dobrać odcień drewna jak i tkaninę obiciową nie ma możliwości zwrotów tak przygotowanych zamówień. Każde zamówienie ma "indywidualny charakter" i produkowane jest każdorazowo na indywidualne zamówienie klienta. Nie są to "towary z półki" czy gotowe półfabrykaty. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW.

 

Poniżej prezentujemy wzornik laminatów i fornirów. Zdjęcia bardzo dobrze oddają rzeczywisty odcień danego koloru drewna. Należy jednak pamiętać, że w przypadku FORNIRÓW, które są malowane za każdym razem indywidualnie finalny odcień może wyjść delikatnie inny co jest naturalne. Nie stanowi t podstawy do reklamacji czy zwrotu. Poniższe zdjęcia są poglądowe.


Wybarwienia LAMINATÓW (WYŁĄCZNIE DLA STOŁÓW RMS11, RMS18, RMS46):

Wzornik laminatów i forniró, kolekcja RM

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA MEBLI W KOLORZE:

  • CZARNY MAT - DOPŁATA 20% DO CENY MEBLI
  • BIAŁY PÓŁMAT - DOPŁATA 40% DO CENY MEBLI

 

Tkaniny obiciowe:

UWAGA: Nie ma możliwości zastosowania tkanin typu EKO-SKÓRA przy krzesłach z modelu RKK1, RKK6, RKK9, RKK13, RKK16, RKK23, RKK30, RKK34, RKK40A, RKK49, RKK50, RKK51, RKK52, RKK59, RKK76.


 
Tkaniny są dostępne w 5 grupach cenowych tkanin. W przypadku, kiedy przy produkcie, nie ma możliwości wyboru grup tkanin, po wybraniu tkaniny z grupy innej jak I (pierwszej) zostanie doliczona różnica w cenie między tkaninami z danych grup cenowych. Taka wycena zostanie ustalona telefonicznie lub mailowo i przesłana do akceptacji.

 

Jest to przykładowy wzornik możliwych kolorów drewna i tkanin obiciowych do proponowanych krzeseł czy stołów i nie stanowi on oferty w rozumieniu prawa.

Kolor drewna i wzór tkaniny za każdym razem dobiera się indywidualnie pod dane zamówienie.


Top