Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Ławy

Informacja

Ławy 

Przepiękne ławy o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach to propozycja dla klientów, którzy poszukują tego rodzaju mebli. Wykonane z najlepszej jakości materiałów wyróżniają się stabilnością i trwałością. Fakt dbałości o najdrobniejsze detale podczas produkcji sprawia, iż ławy zachwycają swoim wyglądem wizualnym i nie pozostawiają zupełnie nic do życzenia.

Podkategorie

 • Ławy nowoczesne

  Idealnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów ławy nowoczesne okazują się być tymi produktami, których obecnie szukają klienci. Innowacyjne wzornictwo z mniejszymi lub większymi elementami dekoracyjnymi dodają owym meblom charakteru i tym samym podkreślają styl, w którym nabywający ławę klient czuje się najlepiej. Świetne do każdego nowatorskiego wnętrza.

 • Ławy klasyczne

  Jedyne w swoim rodzaju ławy klasyczne, to kwintesencja wyśmienitego stylu, który możemy wprowadzić do swojego wnętrza. Zostały wykonane z najlepszych materiałów, co w konsekwencji świadczy o ich trwałości. Na pierwszy rzut oka wysoce efektowne i spełniające swoją rolę jako ławy dekoracyjne i funkcjonalne. Posiadać je w swoim pomieszczeniu to duża zaleta całego mieszkania.

 • Ławy nierozkładane

  Cudowne modele ław nierozkładanych, które wprost zachwycają swoim wyszukanym wzornictwem. Wykonane z wielu najlepszej jakości materiałów o różnorodnych kształtach blatów i formach podstaw. W zależności od modelu bardzo dobrze odnajdują się zarówno w nowoczesnych salonach jak również urządzonych na bardziej staroświecki styl. Elegancja i wspaniały efekt gwarantowany.

 • Ławy rozkładane

  Jedne z najbardziej funkcjonalnych ław, które kiedy trzeba charakteryzują się minimalizmem, a podczas skorzystania z funkcji rozkładania może usiąść przy nich większa ilość osób. Wykonane z wysokiej jakości materiałów okazują się być trwałe i stabilne. Nowatorskie projekty, oraz dbałość o szczegóły podczas produkcji zapewniają produkt wysokiej klasy.

 • Ławy z półką

  Praktyczne ławy z półką nie tylko spełniają swoją docelową rolę, ale też pomysłowo zaprojektowane okazują się być świetnym meblem przeznaczonym na drobiazgi tj. dekoracje, książki, gazety itp. Występują w różnorakich kolorach i wzorach i bardzo dobrze prezentują się zarówno w salonach jak i pokojach młodzieżowych. Wysoka jakość tych mebli gwarantuje długie użytkowanie w niezmienionym stanie.

 • Ławy drewniane

  Wysokiej jakości ławy drewniane, to propozycja dla klientów ceniących sobie meble z naturalnego drewna. Wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia, oryginalnymi wzorami, oraz niebanalnymi kolorami. Różnorakie kształty blatów, jak również formy podstaw tylko podkreślają fakt, iż projektanci mimo upływu lat nadal potrafią mile zaskakiwać. Zakup danego modelu, to gwarancja zadowolenia.

 • Ławy szklane

  Jedne z najmodniejszych ław, które charakteryzują się szklanymi blatami zasługują na uwagę klientów, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania. Mnóstwo modeli o oryginalnych kształtach i pomysłowych podstawach bez wątpienia trafia w gust wielu osób. Grube i odporne szkło świetnie sprawdza się jako trwały blat w związku z czym śmiało można pokusić się o tego rodzaju nowatorski mebel.

 • Ławy z szybą

  Urocze i bezdyskusyjnie nowoczesne ławy z szybą, to szereg ciekawych modeli, którymi warto się zainteresować. Z racji tego, iż wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów możemy być spokojni o ich codzienne użytkowanie. Pomysłowe formy zapewniają oryginalny styl naszemu salonowi, natomiast wyjątkowa trwałość uspokaja klienta pod kątem ewentualnych uszkodzeń.

 • Ławy podnoszone

  Ciekawe ławy podnoszone, to meble bardzo funkcjonalne. Na co dzień mogą pełnić rolę niskiego blatu, który idealnie pasuje do wypoczynku, natomiast w razie potrzeby można je podnieść, aby pasowały do wysokości krzeseł. Opcja podnoszenia ma swoje znaczenie w związku z czym owe ławy często nabywane są przez klientów, którzy z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na stół, ale chcą, by ich ława przynajmniej w sensie wysokości mogła spełnić rolę stołu. Dostępne są w bogatym wzornictwie i kolorystyce. Możemy wybrać pośród szerokiego wachlarza wielkości z blatem owalnym, kwadratowym czy też prostokątnym. Niektóre modele, to proste wzornictwo, jednakże wiele modeli charakteryzuje się szeregiem elementów dekoracyjnych, bądź też łączeniem materiałów tj. szkło, metal, drewno czy materiały drewnopodobne. Przystępne, a wręcz atrakcyjne ceny niewątpliwie zachęcą d zakupu tych praktycznych i eleganckich ław.

 • Ławy fornirowane

  Oryginalne i bardzo odporne na uszkodzenia ławy fornirowane bez wątpienia posłużą na długo. Zalety tych mebli znają klienci, którzy wybrali już swój model. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są gwarancją długich lat użytkowania. Niemniej fakt szerokiego wyboru pod kątem wzornictwa i kolorystyki sprawia, że możemy poszczególny model dopasować do posiadanych mebli. Wysoka jakość, jaką prezentują objawia się zarówno w sensie użycia materiałów, jak również łączenia poszczególnych elementów. Każdy detal jest wykonany z precyzją, na której klientom bardzo zależy. Fornirowane ławy idealnie sprawdzają się w mieszkaniach prywatnych, jak również innych wnętrzach, gdzie kącik wypoczynkowy jest mile widziany. Zapewniają nowoczesną aranżację wnętrz, jak również mile spędzony czas przy filiżance kawy. Wszystkie modele cechują bardzo atrakcyjne ceny.

 • Ławy laminowane

  Bardzo eleganckie ławy laminowane z naszej oferty, to meble nowoczesne, stylowe i odporne na uszkodzenia. Wyróżniają się mnóstwem wzorów, wielkości i kolorów. Z racji tego, iż produkcja oparta została na najnowszych projektach każdy klient może być pewny, że ława wniesie do jego wnętrza elegancki modny styl. Fakt laminowania w dużej mierze odpowiada za wysoką jakość mebla pod kątem niechcianych uszkodzeń, ale także wygląd wizualny. Ławy idealnie sprawdzają się w mieszkaniach prywatnych, jak także innych lokalach publicznych, gdzie kącik wypoczynkowy jest niezbędny. Bogata kolorystyka, czyli wiele kolorów i ich odcieni gwarantuje wybór oryginalnej barwy, tudzież łatwego dopasowania kolorystyki do posiadanych wcześniej mebli. Ceny, które znajdziecie w ofercie są wyjątkowo atrakcyjne i niewątpliwie adekwatne do wysokiej jakości poszczególnym modeli.Top