Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Wezgłowia

Informacja

Wezgłowia 

Oryginalne wezgłowia, to produkty najwyższej jakości, które całkowicie zmienią charakter sypialni. Występują w mnóstwie wzorów, kolorów i rodzaju materiałów, aby każdy klient mógł wybrać podług własnego gustu czy uznania. Z racji tego, iż coraz częściej wezgłowia można nabyć wraz łóżkiem za większą cenę warto rozważyć tę kwestię dokupując wysokiej jakości wezgłowie całkiem osobno.

Podkategorie

  • Wezgłowie tapicerowane

    Wyjątkowo piękne wezgłowie tapicerowane, to produkt który klienci bardzo sobie cenią w obecnych czasach. Z uwagi na fakt, iż występują w wielu rodzajach tkanin tapicerskich , jak również bogatej kolorystyce każdy może wybrać odpowiedni model dla siebie. Oryginalne i profesjonalne wykonawstwo nie pozostawia wątpliwości, iż tapicerowane wezgłowie to produkt modny i dodający stylu pomieszczeniu.

  • Wezgłowie pikowane

    Najmodniejsze wezgłowie pikowane, to hit jeśli chodzi o dopracowanie łóżka sypialnianego. W szeregu modeli charakteryzującymi się różnorakimi technikami pikowania, jak również materiałami bez wątpienia znajdziemy ten model, który odpowiada nam najbardziej. Warto także nadmienić o bogatej kolorystyce, jaka nadaje wezgłowiom pikowanym niebanalnego stylu i oryginalności.

  • Pikowana ściana

    Niepowtarzalna pikowana ściana, to produkt najwyższej jakości. Wyróżnia się bardzo oryginalną techniką pikowania w wielu rodzajach, co sprawia, iż możemy nabyć swój określony model owej ściany. Wykonana z trwałych materiałów idealnie będzie dolegać do ściany prawidłowej, jak również podkreślać styl wnętrza. Jednym zdaniem modne i eleganckie wnętrze, który robi wrażenie.Top