Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Pokój młodzieżowy

Informacja

Pokój młodzieżowy 

Podkategorie

 • Biurka młodzieżowe

  Jedne z najbardziej praktycznych i modnych mebli w naszej ofercie, to biurka młodzieżowe wykonane w oparciu o najlepszej jakości materiały i nowatorskie projekty. Charakteryzują się szeregiem niezbędnych miejsc na sprzęt komputerowy czy podręczne przybory. Wykonane w wielu wzorach i kolorach bez wątpienia trafią w gust każdego nastolatka, oraz osób dorosłych.

 • Komody młodzieżowe

  Komody, które z powodzeniem można zastosować w pokoju młodzieżowym.

 • Szafy młodzieżowe

  Nowoczesne szafy młodzieżowe wyróżniające się szeregiem oryginalnych wzorów, to oferta, którą warto zauważyć. Wysokiej jakości materiał z jakiego zostały wykonane świadczy o tym, iż owe szafy są mocne i stabilne, natomiast bogata kolorystyka i wzornictwo udowadnia, że mamy do czynienia z meblami nowatorskimi. Idealna pojemność z kolei mówi o wysokiej ich funkcjonalności.

 • Szafki na zabawki

  Wyjątkowo urocze szafki na zabawki z wysokiej jakości materiałów bez wątpienia okażą się idealnym zakupem do pokoju dziecinnego. Nowoczesne wzornictwo i ciekawie dobrana kolorystyka sprawi, że pokój wiele zyska na wyglądzie wizualnym, ale też stanie się bardziej funkcjonalny. Modne projekty i profesjonalne wykonawstwo, to ogromna zaleta, jaką cechują się owe szafki.

 • Łóżka młodzieżowe

  Bardzo wygodne w użytkowaniu łóżka młodzieżowe z naszej oferty bez wątpienia okażą się idealnym wyborem. Świetnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów nie tylko zapewnią zdrowy sen, ale też stylowy wygląd wnętrza. Występują w wielu oryginalnych modelach, oraz kolorach, co stwarza nastolatkom wystarczającą możliwość wyboru według własnego uznania.

 • Łóżka piętrowe

  Funkcjonalne łóżka piętrowe wykonane w oparciu o nowatorskie wzornictwo niewątpliwie będą świetnym zakupem zarówno do pokoju dziecięcego jak i młodzieżowego. Bogate wzory przypisane są do poszczególnych modeli charakteryzują się pięknymi profilami, elementami dekoracyjnymi itp. Szereg kolorów do wyboru przekonuje, iż eleganckie łóżka piętrowe wcale nie muszą być tradycyjne.

 • Sofy/Kanapy młodzieżowe

  Jedyne w swoim rodzaju sofy/kanapy młodzieżowe okazują się być idealnym wyborem jeśli chodzi o pokój dla naszych pociech. Bardzo wygodne nadają się zarówno do odpoczynku jak i komfortowego snu. Fakt, iż występują w wielu wzorach i kolorach uświadamia nam, iż możemy sugerować się indywidualnym wyborem względem własnego gustu czy reszty wystroju wnętrza.

 • Wersalki młodzieżowe

  Ciekawe wersalki młodzieżowe wykonane na podstawie najmodniejszych projektów, to oferta warta uwagi. Wyróżniają się bogatym wzornictwem i różnorodną kolorystyką, co sprawia, iż idealnie można je dopasować do kolorystyki czy stylu danego pokoju. Bardzo komfortowe w użytkowaniu, co możemy zawdzięczać najwyższej jakości materiałom z jakich zostały wykonane.Top