Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Materace

Informacja

Materace 

Najwyższej jakości różnego rodzaju materace, to oferta dla klientów poszukujących wyjątkowo komfortowego podłoża do odpoczynku i snu. Wielorakość modeli, które wyróżniają się poszczególnymi wkładami czy ich warstwami gwarantuje zadowalający wybór, oraz wygodny sen. Z racji zdejmowanych pokrowców każdy z materacy można odświeżać w dowolnym momencie. Wystarczy wybrać odpowiedni do swoich oczekiwań!

Podkategorie

 • Materace dziecięce

  Bardzo wygodne materace dziecięce, które powstały z dużym naciskiem na każdy szczegół względem komfortu relaksu, odpoczynku i snu. Zapewniają najwyższą jakość jeśli chodzi o podłoże, jak także kwestie antyalergiczne. Można wybierać pomiędzy różnymi modelami w zależności od indywidualnych potrzeb dziecka. Wysoka jakość w połączeniu z najlepszymi materiałami i atrakcyjnymi cenami, to doskonały wybór.

 • Materace bonellowe

  Jedne z najlepszych jakościowo, to materace bonellowe, które zdążyło poznać na własnej skórze już wielu klientów. Idealne połączenie sprężyn z otuliną filcu gwarantuje wysoką jakość odpoczynku i snu. Znane ze swojego dobroczynnego oddziaływania na układ kostny, mięśnie i ciało człowieka są gwarancją niczym nie zmąconego wypoczynku zarówno w nocy jak i za dnia.

 • Materace 7 strefowe

  Wygodne i wyjątkowo precyzyjnie wykonane materace 7 strefowe, to produkt dla osób ceniących sobie komfort snu, oraz wypoczynku. Zapewniają idealne podłoże naszemu kręgosłupowi idealnie dopasowując się do budowy ciała. Z racji zastosowania siedmiu stref o różnych twardościach gwarantują wysoką jakość użytkowania przez długie lata. Zdejmowany pokrowiec z kolei daje możliwość ich odświeżania.

 • Materace kokosowe

  Jedne z bardziej wygodnych i trwałych materacy do łóżek, to materace kokosowe z naszej oferty. Za sprawą wkładu z maty kokosowej charakteryzują się dużą odpornością na odkształcenia, oraz odpowiednią cyrkulacją powietrza. Gwarantują komfortowy sen i wygodny odpoczynek. Posiadają zdejmowany antyalergiczny pokrowiec, co z kolei jest idealnym rozwiązaniem w kwestii osób cierpiących na alergie.

 • Materace lateksowe

  Produkty charakteryzujące się bardzo wysoką elastycznością, oraz przepuszczalnością powietrza, to materace lateksowe, które Państwu proponujemy. Są to materace wysokiej jakości pod każdym względem. Nie dość, że zapewniają zdrowy i wygodny sen, to dodatkowo wyróżniają się łatwym utrzymywaniem w czystości. Bez względu na wiek czy płeć okazują się być polecane dla wygody snu.

 • Materace hypoalergiczne

  Wysokiej jakości materace hypoalergiczne należą do produktów, które gwarantują komfortowy sen, ale też chronią przed wszelkiego rodzaju uczuleniami. Występują w wielu różnorakich modelach, które posiadają inne wkłady, niemniej wszystkie oprócz komfortu snu wykazują bardzo dużą ochronę pod kątem różnych typów alergii. Bardzo dobre produkty służące nam przez lata w atrakcyjnych cenach.

 • Materace piankowe

  Jedne z bardziej wygodnych podłoży do łóżek, to materace piankowe, które idealnie dopasowują się do ciała i układu kostnego człowieka. Co istotne wykonane został z najlepszej jakości pianki, która bez wątpienia zapewni wygodny i tym samym spokojny sen. Fakt, iż występują one w różnych modelach, a co za tym idzie twardościach pianki każdy może wybierać według indywidualnych potrzeb.Top