Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Komplety wypoczynkowe

Informacja

Komplety wypoczynkowe 

Cudowne i najnowszych kolekcji komplety wypoczynkowe, które zapewnią wygodę podczas relaksu. Wykonane na podstawie mocnych i trwałych materiałów z dbałością o każdy szczegół profesjonalnego tworzenia mebli często użytkowanych. Oryginalne modele i niebanalna kolorystyka sprawi, iż idealnie będą prezentować się w każdym wnętrzu przynosząc pełen komfort wypoczynku.

Podkategorie

  • Zestawy 3+1+1

    Jedne z ciekawszych i nowoczesnych mebli, to tzw. zestawy 3+1+1 w wielu wzorach i kolorach. Z racji profesjonalnego podejścia względem oczekiwań klientów zestawy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na częste użytkowanie. Fakt, iż zestaw składa się z trzech części pozwala na szereg zmian w kwestii ustawienia owych mebli w dowolnym miejscu i czasie.

  • Zestawy 3+2+1

    Oryginalne zestawy 3+2+1, to meble typowo wypoczynkowe charakteryzujące się wyjątkowym urokiem, jak również długim użytkowaniem. Z racji tego, iż zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów potrafią być z nami przez lata mimo codziennego użytkowania. Pięknie dobrane kolory tkanin tapicerskich podkreślają ich niebanalny styl, oraz dają możliwość dopasowania wypoczynku do aranżacji wnętrza.Top