Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Białe meble

Informacja

Białe meble 

Wyjątkowo piękne białe meble w wielu wzorach, to modele z najnowszej kolekcji wykonanych w oparciu o nowoczesne projekty. Charakteryzują się szeregiem zalet, które cenią sobie klienci, natomiast jeśli chodzi o fakt zastosowania białego koloru świadczy o szczególnie światowych trendach w modzie meblarskiej. Bez wątpienia podkreślają styl wnętrza i zaznaczają jego nowatorskość.

Podkategorie

 • Białe krzesła

  Nowoczesne białe krzesła, które znajdziecie w owej ofercie okazują się być jednymi z poszukiwanych, aby nadać wnętrzu oryginalny wystrój, oraz pełen komfort użytkowania. Bardzo zgrabne i stabilne w szeregu najnowszych wzorach gwarantują Wam zadowolenie z dokonanego zakupu. Fakt zastosowania bieli, to wpasowanie się w światowe trendy, które wręcz promują tego rodzaju kolekcje mebli.

 • Białe stoły

  Jedne z najbardziej cenionych w dzisiejszych czasach białe stoły, które wyróżniają się najmodniejszym designem, stabilnością i szerokim wyborem jeśli chodzi o wzornictwo. Z racji swego koloru wprowadzają do wnętrz pewnego rodzaju harmonię i spokój. Idealnie dopasowane do mnóstwa krzeseł z owej kolekcji mogą tworzyć różnorodne, lecz zawsze modne zestawy.

 • Białe stoły i krzesła

  Oryginalne zestawy jakimi są białe stoły i krzesła znajdujące się w owej ofercie bez wątpienia przypadną do gustu wielu klientom, którzy poszukują mebli praktycznych i wysoce eleganckich. Wyróżniają się delikatnym kolorem, jednakże jeśli chodzi o wzornictwo do wyboru mamy mnóstwo modeli, które mniej lub bardziej zwracają na siebie uwagę poszczególnymi detalami.

 • Białe biurka

  Eleganckie i dodające niesamowitego efektu wnętrzom białe biurka, to meble o wyjątkowym charakterze i stylu. Występują w mnóstwie wzorów i rozmiarów, co w konsekwencji daje szeroki wybór wszystkim klientom. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, oraz na podstawie światowych projektów okazują się być meblami nie tylko praktycznymi, ale bardzo efektownymi.

 • Białe komody

  Wyjątkowo urocze białe komody, to meble dla klientów ceniących sobie delikatny, jednakże zawsze modny styl. Wykonane w szerokim wzornictwie bez wątpienia bardzo dobrze wpasują się w nowoczesne wnętrza. Sprawdzą się w pokoju gościnnym, młodzieżowym czy u dziecka, ponieważ wyróżniają się swego rodzaju delikatnością, funkcjonalnością i niebywałym urokiem.

 • Białe regały

  Ciekawe pod względem szerokiego wzornictwa, oraz stonowanego koloru białe regały, to mele stworzone dla osób wychodzących na przeciw najmodniejszym trendom w kwestii wystroju wnętrz. Idealnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu pełniąc rolę funkcjonalnych i efektownych mebli. Różnorodne wzory pozwalają na wybór pod kątem indywidualnego gustu, bądź danych potrzeb wystroju wnętrza.

 • Białe szafy

  Jedyne w swoim rodzaju białe szafy należą do mebli bardzo funkcjonalnych, jak również eleganckich. Z racji ciekawego wzornictwa, oraz różnorakich rozmiarów nadają się do wszystkich wnętrz gdzie szafa jest nam niezbędna. Kolor bieli nie tylko podkreśla dane wzornictwo poszczególnych szaf, ale głownie nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, który można porównać do czystości i elegancji.

 • Białe łóżka

  Piękne białe łóżka z danej kolekcji, to meble wyjątkowo komfortowe i efektowne wizualnie jeśli mówimy o zaletach. Cechują się bardzo szerokim wzornictwem, jak także światowym charakterem. Występują w wielu rozmiarach, co pozwala wybrać łóżko w zależności od potrzeb. Niemniej bez względu na wybór możemy liczyć na idealnie urządzone wnętrze i wygodę odpoczynku, oraz snu.Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Top