Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Stelaże do łóżek

Informacja

Stelaże do łóżek 

Oferta różnorakich stelaży do łóżek pokazuje szeroki wachlarz, z którego możecie wybierać według indywidualnych potrzeb. Wykonane z najlepszej jakości materiałów z powodzeniem będą idealnie sprawdzać się przez lata. Do dyspozycji macie zarówno proste, regulowane jak i elektryczne. Wszystkie wyjątkowo profesjonalne, stabilne i mocne stworzone z myślą o różnych oczekiwaniach klientów.

Podkategorie

  • Stelaże do łóżek proste

    Wyjątkowo stabilne i mocne stelaże do łóżek proste przeznaczone są dla użytkowników którzy nie szukają szczególnych funkcji w tych produktach, ale zależy im na solidnych prostych stelażach, które będą mocną podporą do materaca. Wykonane z najlepszej jakości materiałów idealnie spełniają swoją rolę przez lata w ogóle nie zmieniając swojego pierwotnego kształtu.

  • Stelaże do łóżek regulowane

    Bardzo praktyczne stelaże do łóżek regulowane okazują się być niezastąpionymi pod kątem praktycznego i wyjątkowo komfortowego korzystania z własnego łóżka. Wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów, oraz techniką manualnego regulowania zagłówka, podnóżka czy też obu jednocześnie. Idealne dla osób z problemami układu kostnego czy ceniących sobie nowoczesne rozwiązania dla wygody spania.

  • Stelaże do łóżek elektryczne

    Jedne z bardziej komfortowych i zarazem nowoczesnych stelaży elektrycznych do łóżek charakteryzują się najwyższą jakością pod każdym względem. Zapewniają pełen komfort podczas snu i wypoczynku, a za sprawą elektrycznego sterowania pozycji tym bardziej podkreślają swoją wysoką jakość użytkowania. Idealnie dla osób leżących z racji choroby, oraz ceniących dobry wypoczynek.Top