Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Szafki

Informacja

Szafki 

Ciekawe pod każdym względem szafki, to meble praktyczne, w których zazwyczaj przechowujemy szereg rzeczy. Wyróżniają się pięknym i funkcjonalnym wzornictwem, jakie przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu oryginalnego stylu. Występują w wielu rozmiarach i kolorach, dlatego nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o dopasowanie do wystroju. Sprawdzają się zawsze i wszędzie.

Podkategorie

 • Szafki wiszące

  Piękne szafki wiszące niejednokrotnie okazały się idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o mniejsze metraże. Nowatorskie podejście do ich produkcji w oparciu o najlepsze materiały i oryginalne wzornictwo sprawiło, że klienci nabywają je każdego dnia. Mnóstwo kolorów, to wyjście na przeciw oczekiwaniom pod kątem stylu, dopasowania do innych mebli itp. Wyróżniają się wysoką jakością i efektywnością.

 • Szafki stojące

  Jedne z nowoczesnych mebli, czyli szafki stojące zawsze były, są będą w modzie. Potrafią zastąpić tzw. meblościanki i w pełni spełniać oczekiwania klientów, a tym samym użytkowników. Wyróżniają się stabilnością, pięknym wzornictwem, bogatą kolorystyką, oraz praktycznością wnętrza. Wysoka jakość użytych materiałów daje gwarancję użytkowania ich przez długie lata.

 • Szafki na książki

  Oryginalne szafki na książki, to modele specjalnie dla klientów którzy w swoim posiadaniu mają wiele książek o jakie chcą zadbać. Szafki charakteryzują się ciekawym wzornictwem, które z łatwością pomieszczą owe rzeczy i mało tego pięknie je wyeksponują. Różnorodność kolorystyczna pozwala na dopasowanie ich do innych mebli, bądź wybranie w takim kolorze, który odpowiada nam najbardziej.

 • Szafki na ubrania

  Wyjątkowo efektowne szafki na ubrania w różnorakich wzorach i kolorach zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Bezdyskusyjnie spełniają oczekiwania klientów, ponieważ oprócz piękna wizualnego charakteryzują się znaczącymi rozwiązaniami praktycznymi. Sprawdzają się w każdym wnętrzu, a dopasowane do reszty wystroju tym bardziej podkreślają oryginalny jego styl.Top