Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Szafy do przedpokoju

Informacja

Szafy do przedpokoju 

Szukasz oryginalnego pomysłu na aranżację przedpokoju? Zależy Ci na funkcjonalnych meblach, które pozwolą bezpiecznie i komfortowo przechowywać okrycia wierzchnie, a jednocześnie świetnie się zaprezentują? Nasze szafy do przedpokoju spełnią Twoje oczekiwania w 100%.

Wykonujemy je na specjalne zamówienie, ozdabiając front wybraną przez Ciebie fototapetą. Piękna panorama, delikatny wzór kwiatowy czy inny obraz ożywi Twój przedpokój i nada mu nowoczesnego charakteru. Ponadto, proponujemy też klasyczne szafy – dla miłośników elegancki i minimalizmu. Wszystkie oferowane przez nas szafy wyróżniają się solidną konstrukcją i komfortem użytkowania. Są pojemne, przestronne i łatwo w nich o dobrą organizację przestrzeni. Posłużą Ci przez lata, zdobiąc jednocześnie przedpokój.

Skontaktuj się z nami, by dopasować odpowiedni rozmiar oraz wybrać design. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt do Twojego przedpokoju. Czekamy na maile i telefony! Z OlaMebluje.pl urządzisz przedpokój na miarę XXI wieku!


Top