Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Kategorie

Informacja

Warunki, koszty dostawy i czas realizacji

Poniżej przedstawiamy ogólne koszty dostawy, które potwierdzane są lub aktualizowane po złożeniu zamówienia (w przypadku zamówień spoza poniższej tabeli).

Dostawa

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się własnym transportem firmy P.P.H.U Flori Krystyna Bilska, o ile Klient nie wybrał opcji odbioru osobistego. Koszty dostawy wynoszą od 60zł do 350zł w zależności od wybranych mebli przy płatności z góry oraz w przypadku płatności przy odbiorze. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
3. Termin realizacji dostawy wynosi od 5 do 30 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.
4. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.Olamebluje.pl oraz po-brać go i sporządzić jego wydruk.
Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT.

Meble wozimy własnym, bezpiecznym transportem lub lokalną firmą przewozową. Na dzień przed dostawą kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w sprawie ustalenia orientacyjnej godziny dostawy.


W razie jakichkolwiek wątpliwości w koszcie dostawy prosimy o kontakt z działem obsługi naszej firmy.

Top