Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Hokery

Informacja

Hokery 

Bogata oferta krzeseł jakimi są hokery kuchenne daje nam możliwość zaaranżowania funkcjonalnego i nowoczesnego wystroju. Wykonane z najlepszej jakości materiałów zapewniają stabilność, komfort siedzenia, oraz wyjątkowy efekt wizualny. Idealnie nadają się do wyższych blatów, a z racji bogatego wzornictwa i kolorystyki bez wątpienia są meblami praktycznymi jak i dekoracyjnymi.

Podkategorie

 • Hokery drewniane

  Modne hokery wykonane z drewna należą do wysokiej jakości produktów, które Państwu proponujemy. Wyjątkowo ciekawe wzornictwo połączone z profesjonalnym wykonawstwem pozwala na idealne dopełnienie aranżacji danego wnętrza. Za sprawą doboru najlepszego drewna potrafią spełniać swoją rolę przez lata będąc przy tym wygodnymi i stabilnymi krzesłami barowymi czy typowo kuchennymi.

 • Hokery tapicerowane

  Stylowe hokery tapicerowane okazują się być niezbędnymi meblami do równie stylowych wnętrz. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i szalenie oryginalnymi możliwościami ich użycia w danych modelach. Występują w wielu kolorach, co sprawia, iż bardzo łatwo można dopasować je do wystroju. Jednym zdaniem gwarancja komfortu użytkowania, wysokiej jakości i piękna wizualnego.

 • Hokery z oparciem

  Jedyne w swoim rodzaju hokery z oparciem, które zapewniają ogólną wysoką jakość produktu. Do głównych zalet użytkowania można zaliczyć komfort siedzenia gdzie oparcie odgrywa bardzo ważną rolę, oraz wyjątkową stabilność owych krzeseł. Z racji tego, iż są to modele nowoczesne świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach odwzorowujących podobny styl. Wyjątkowy wystrój z owymi hokerami gwarantowany.

 • Hokery bez oparcia

  Nowoczesne hokery bez oparcia wzorowane na najnowszych i najmodniejszych projektach bez wątpienia okażą się idealnym wyborem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, stabilne i wygodne zapewniają długie użytkowanie, oraz komfortowe siedzenie. Pomimo tego, że nie posiadają oparć nic im nie ujmuje, ponieważ należą do rodzaju tych produktów, o które zabiega duże grono klientów.

 • Hokery pikowane

  Jedne z bardziej eleganckich hokerów, które występują na rynku. Charakteryzują się mnóstwem oryginalnych modeli gdzie technika pikowania, jak także rodzaj użytej tkaniny obiciowej odgrywa tutaj bardzo duże znaczenie. Bez wątpienia wygodne, komfortowe, efektowne i modne. Od lat na tzw. topie niewątpliwie przyciągają uwagę urozmaiconym wzornictwem i bogatą kolorystyką.Top