Dni darmowej dostawy dla zamówień powyżej 1000zł. Promocja obowiązuje w dniach 28.02.2021 oraz 01.03.2021.

Kategorie

Informacja

Wybarwienia drewna i wzorniki tkanin z kolekcji ST


tylko do wybranych modeli krzeseł i stołów

 

UWAGA: z racji na indywidualny charakter każdego zamówienia, w którym można dobrać odcień drewna jak i tkaninę obiciową nie ma możliwości zwrotów tak przygotowanych zamówień. Każde zamówienie ma "indywidualny charakter" i produkowane jest każdorazowo na indywidualne zamówienie klienta. Nie są to "towary z półki" czy gotowe półfabrykaty. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTÓW.

Kolory drewna:

Wzornik drewna do stołów i krzeseł

ZOBACZ ZDJĘCIE W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZESŁANIA ZDJĘCIA WZORNIKA W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI DROGĄ MAILOWĄ!!!UWAGA:
W przypadku mebli białych (połysk / półmat) przy stołach i krzesłach jest dopłata od 10% - 40% do wartości podstawowej ceny mebla w zależności od modelu.Istnieje możliwość wykonania wybranych modeli krzeseł, stołów i ław w kolorze CZARNY MAT - DOPŁATA 20% DO CENY MEBLA.Istnieje możliwość przesłania większych zdjęć powyższych wybarwień drewna.STOŁY Z BLATEM W FORNIRZE W WYBARWIENIU SONOMA,
BĘDĄ SIĘ NIECO RÓŻNIĆ OD PODSTAWY STOŁU, BLAT BĘDZIE WPADAŁ W ODCIEŃ CZERWIENI LUB INNY ODCIEŃ,

 


BLATY LAMINOWANE W KOLORZE SONOMA BĘDĄ W ZNACZNY STOPNIU RÓŻNIĆ SIĘ OD PODSTAWY STOŁU. 
Tkaniny są dostępne w 5 grupach cenowych tkanin. W przypadku, kiedy przy produkcie, nie ma możliwości wyboru grup tkanin, po wybraniu tkaniny z grupy innej jak I (pierwszej) zostanie doliczona różnica w cenie między tkaninami z danych grup cenowych. Taka wycena zostanie ustalona telefonicznie lub mailowo i przesłana do akceptacji.

 

Jest to przykładowy wzornik możliwych kolorów drewna i tkanin obiciowych do proponowanych krzeseł czy stołów i nie stanowi on oferty w rozumieniu prawa.

Kolor drewna i wzór tkaniny za każdym razem dobiera się indywidualnie pod dane zamówienie.


Top